UniverzálníParkovací kamera TSS Group BC REN-05 je integrovaná v centrálním brzdovém světle instalovaném nad zadními křídlovými nebo výklopnými dveřmi pro dodávková vozidla. Světelná signalizace brzdového světla je zajištěna integrovanými LED diodami.
Parkovací kamera TSS Group BC REN-05 je integrovaná v centrálním brzdovém světle instalovaném nad zadními křídlovými nebo výklopnými dveřmi pro dodávková vozidla. Světelná signalizace brzdového světla je zajištěna integrovanými LED diodami. Konektor je shodný s originálním konektorem.
Kamera je určena pro neoriginální rádia s CINCH (RCA) vstupem. Použití s originálním rádiem může vyžadovat zapojení video adaptéru pro parkovací kameru.
Má k dispozici snímací úhel 170°, ochranu proti povětrnostním vlivům IP69K, horizontální rozlišení 420 TV řádků a minimální osvětlení 0,5 LUX.
Kamera je vhodná pro vozy Renault Trafic II 2001-2014, Opel Vivaro I 2001-2014 a Opel Combo 2001-2012.