Recenze Truelife TLNCR360 NannyCam

Recenze Truelife TLNCR360 NannyCam

Digitální video chůvička Truelife NannyCam R360 je jedinou pomůckou pro rodiče, která uvidí do každého rohu místnosti. Pomocí horizontálního i vertikálního otáčení kamery zajistí přehled nad celým prostorem. Chůvu je možné dokonce spárovat až se dvěma kamerami najednou a sledovat několik místností zároveň. Stabilní signál do 300 metrů a funkce jako jsou automatický noční mód a pokojový teploměr vám zajišťují neustálou kontrolu vašeho děťátka.

Porovnat ceny od 3 609 Kč

Registrovaný uživatel3. srpna 2021

Na první pohled hezky vypadá Velká obrazovka Vyšší dosah než u předchozího modelu i když je deklarovaný u nižší řady stejný

Chuvičku jsme zakoupili ještě před narozením miminka, takže jsme nezjistili nedostatky a nemohli tak chuvičku vrátit ve 14ti denní lhůtě. Poté následovalo velké zklamání. Chuvička má citlivost na pláč tak nízkou, že jsme ji museli použít do pokoje staršího syna a ne miminka, jak bylo původně v plánu a ani tak jsme si moc nepomohli,neregistruje ani počáteční mluvení 3 létého syna. Reaguje az když syn delší dobu křičí.Aby toho nebylo málo,rodičovský přijímač musí být neustále na nabíječce, protože baterie vydrží velmi málo i s aktivovanou funkcí vox. Proto ji máme neustále v napájení a je tudíž velmi lehké zavadit o šňůru, což se nám stalo a máme po spadnutí z 30cm výšky (nočního stolku) po obrazovc. Takže nejen že neslyšíme, už ani syna nevidíme a náhradní díly nejdou dokoupit. Nejhorší incestice 4000 Kč, za tuto cenu jsme opravdu prohloupili

Registrovaný uživatel17. května 2021

Pohodové

Šumí

Registrovaný uživatel29. listopadu 2021

Super cena/výkon

Trochu nekvalitní obraz

Karolína19. dubna 2021

displej

Chůvička má velký dosah signálu.

Nikola1. dubna 2021

rozlišení

Chůvička má dobrou kvalitu obrazu i zvuku.

Michaela18. března 2021

velký displej

Měla jsem chůvičku klasicky se zvukem, ale moc mi nevyhovovala. Často tam bylo rušení a nebylo na první poslech dobře slyšet jestli se malý probudil. Tahle mi vyhovuje. Kouknu a hned vím na čem jsem.

Zuzana12. března 2021

kvalita přenosu

Pokud chcete kvalitní obraz v noci, tak dobrá volba. Navíc displej je dost velký a je na něj dobře vidět.

Registrovaný uživatel25. listopadu 2022

Ještě jsme nerozbalil,ale věřím, že budeme spokojeni.

Registrovaný uživatel9. října 2022

okamžité propojení s kamerou závit pro stativ či držák otáčení kamery na dálku dosah signálu

cena neodpovídá kvalitě obrazu - klamavá reklama (např. upoutávka nočního režimu vůbec neodpovídá realitě) presvětlený noční režim - místo dítěte vidím jen svatozář menu z doby kamenné reproduktor šumí zvuk ukolébavek mi připomíná zvuky z klíčenky z pouti zboží budeme vracet

Registrovaný uživatel21. září 2022

Cena Výkon

Mohli by vylepšit obraz

Zdena2. září 2022

jde s ní otáčet

Kameru máme v pokojíčku pořád a zapínáme jí když je zrovna potřeba. Je supr, že nemusím být úplně nablízku, ale přitom vím kdy mě potřebuje.

Registrovaný uživatel7. listopadu 2021

Za málo peněz hodně muziky

super

Registrovaný uživatel22. října 2021

Byl bych spokojený kdyby to bylo skladem a čekat od výrobce 3 týdny a pa zase 3 týdny je špatně Krásný den Karel Pagáč

Monika29. dubna 2021

s chůvičkou jsme spokojeni :)

Super kvalita videa i zvuku.

Natálie22. dubna 2021

kvalita videa jde s kamerou otáčet

Chůvička s kamerou se mi líbí. Na rodičovské jednotce, která má velký displej dobře vidím všechno co je potřeba.

Registrovaný uživatel22. září 2022
Registrovaný uživatel21. září 2022