Hlavní obsah stránky

Travelite Vector 4w L

  • cestovní kufr Travelite Vector 4w L
cestovní kufr Travelite Vector 4w L

Moderní kufr na čtyřech kolečkách vyrobený z odolného ABS plastu se speciální povrchovou úpravou. Nenechte žádnou z vašich cest náhodě! S robustním elegánem Travelite Vector v novém kabátě můžete cestovat ležérně kamkoli na světě a i stovky kilometrů od domova budete mít vše pod kontrolou! Popis: hrubá úprava na povrchu chrání kufr před poškrábáním, čtyři tichá dvoukolečka s kvalitními ložisky otočná o 360°, odlehčená výsuvná rukojeť s aretací, integrovaný TSA zámek pro pohodlné cestování, oboustranný balicí systém s pogumovanými fixačními popruhy, textilní dělicí přepážka s kapsami na zip, samostatná kapsička na drobnosti, komfortní madlo, jemná podšívka.

Vybrat variantu (3)

Travelite Vector 4w L Anthracite

3 varianty pro
Travelite Vector 4w L

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuTravelite

Popis

Moderní kufr na čtyřech kolečkách vyrobený z odolného ABS plastu se speciální povrchovou úpravou. Nenechte žádnou z vašich cest náhodě! S robustním elegánem Travelite Vector v novém kabátě můžete cestovat ležérně kamkoli na světě a i stovky kilometrů od domova budete mít vše pod kontrolou!

Parametry

Určeníunisex
Materiál kufruABS
Na kolečkáchano
Objem103 l
Barvašedá
Sadane

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Cestovní kufry Travelite

Všechny cestovní kufry Travelite