Hlavní obsah stránky

Továrna na maso - Miloš Urban (2022, pevná)

  • kniha Továrna na maso - Miloš Urban (2022, pevná)
kniha Továrna na maso - Miloš Urban (2022, pevná)

Inženýr Leon Hebvábný je stejně výstřední jako jméno, které nese, a přesto se snaží žít výhradně svou prací a pro svou rodinu. Vystudovaný technik, který stál u počátků neonového rozsvěcení Prahy ve dvacátých letech dvacátého století, je pro svou tvořivost a činorodost zlákán zdánlivě jiným oborem: má vylepšovat společenský obraz Ústředních pražských jatek.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuArgo

Popis

Inženýr Leon Hebvábný je stejně výstřední jako jméno, které nese, a přesto se snaží žít výhradně svou prací a pro svou rodinu. Vystudovaný technik, který stál u počátků neonového rozsvěcení Prahy ve dvacátých letech dvacátého století, je pro svou tvořivost a činorodost zlákán zdánlivě jiným oborem: má vylepšovat společenský obraz Ústředních pražských jatek. Těm totiž vymyslí přezdívku továrna na maso, která se chytne nejdřív v pozitivním, později ale v čím dál negativnějším smyslu.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2022
Produktové číslo978-80-257-3794-1
Počet stran320
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Romány, povídky, novely Argo

Všechny romány, povídky, novely Argo