Pájecí sada TOPEX je určena pro různé dílenské úkoly a pájení měděných instalací. S výkonem hořáku 2 kW a teplotou plamene 1850°C nabízí efektivní a rychlé ohřívání. Sada obsahuje tři typy hořáků: špendlíkový, trubkový a plochý. Trubkový hořák je vhodný pro rychlé ohřívání potrubí, protože plamen působí na více místech současně.
Pájecí sada TOPEX je určena pro různé dílenské úkoly a pájení měděných instalací. S výkonem hořáku 2 kW a teplotou plamene 1850°C nabízí efektivní a rychlé ohřívání. Sada obsahuje tři typy hořáků: špendlíkový, trubkový a plochý. Trubkový hořák je vhodný pro rychlé ohřívání potrubí, protože plamen působí na více místech současně. Plochý hořák je ideální pro ohřev povrchů před odstraněním staré barvy nebo laku.
Sada je vybavena 1,5m hadicí, což umožňuje pohodlnou manipulaci při práci. Spotřeba plynu je 140 g/h, což zajišťuje ekonomický provoz. Pájecí sada TOPEX je vhodná pro kutily, kteří potřebují spolehlivé nástroje pro své projekty.
Technické údaje zahrnují typy hořáků (ambientní, bodový, plochý), délku hadice 1,5 m, výkon 2 kW a provozní teplotu 1850°C. Pro nákup tohoto produktu je nutné mít IČO a produkt nelze vrátit.