Hlavní obsah stránky

Topeak MTX Trunk Bag DXP 22,6 l

  • cyklistická brašna Topeak MTX Trunk Bag DXP 22,6 l
  • cyklistická brašna Topeak MTX Trunk Bag DXP 22,6 l
cyklistická brašna Topeak MTX Trunk Bag DXP 22,6 l

Brašna MTX TrunkBag využívá unikátní materiálový systém k zajištění větší, tvrdší a proti počasí více odolnou MTX serii brašen. Navíc k tomu ještě obsahuje část, kterou lze zvětšit a zadní držák pro lahev, postranní panely, které lez rozšířit až do postranních kapes maximalizující kapacitu brašny.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuTopeak

Popis

Brašna MTX TrunkBag využívá unikátní materiálový systém k zajištění větší, tvrdší a proti počasí více odolnou MTX serii brašen. Navíc k tomu ještě obsahuje část, kterou lze zvětšit a zadní držák pro lahev, postranní panely, které lez rozšířit až do postranních kapes maximalizující kapacitu brašny. Kompatibilní se všemi nosiči MTX QuickTrack™ s uchycením k postranicím rámu. Volitelný systém MTX Dual Side Frame je požadován v případě, když je brašna MTX TrunkBags s postranními kapsami uchycena na nosič MTX BeamRacks.

Parametry

Umístění brašnyna nosič
Hmotnost1160 g
Objem22,6 l
Barvačerná

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Cyklistické brašny Topeak

Všechny cyklistické brašny Topeak