Stolní, materiál rukojeti nerez, materiál příboru nerez, sada, vhodné do myčkySada příborů Art 6065 od výrobce Toner je vhodná pro různé příležitosti, ať už jde o každodenní stolování nebo zvláštní události jako vánoce, svatbu či jubileum. Tato souprava je určena pro šest osob a obsahuje celkem 24 kusů příborů, tedy 6 nožů, 6 vidliček, 6 lžic a 6 kávových lžiček.
Sada příborů Art 6065 od výrobce Toner je vhodná pro různé příležitosti, ať už jde o každodenní stolování nebo zvláštní události jako vánoce, svatbu či jubileum. Tato souprava je určena pro šest osob a obsahuje celkem 24 kusů příborů, tedy 6 nožů, 6 vidliček, 6 lžic a 6 kávových lžiček.
Příbory jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli 18/10, což zajišťuje jejich odolnost a dlouhou životnost. Celý set má rukojeti rovněž z nerezové oceli, což dodává celkovému vzhledu jednotnost a eleganci. Povrch je mechanicky leštěn do vysokého lesku, což přispívá k jejich snadné údržbě a estetickému dojmu.
Díky možnosti mytí v myčce je údržba těchto příborů jednoduchá a praktická. Stříbrná barva příborů se hodí k různým typům stolování a uspořádání jídelního stolu.
Celá sada je balena v dárkové krabici, což ji činí ideálním dárkem. Rozměry příborů jsou pečlivě navrženy pro pohodlné používání: nože mají délku 20,6 cm, vidličky 19,4 cm, lžíce 19,5 cm a kávové lžičky 13,7 cm.
Výrobcem je česká společnost Toner s více než 120letou tradicí, která garantuje vysokou kvalitu všech svých produktů. Sada příborů Art 6065 tak představuje spolehlivou volbu pro každého, kdo hledá kombinaci funkčnosti a estetického vzhledu.