Hlavní obsah stránky

Tom Ford Soleil Brulant U EDP 50 ml

  • unisex parfém Tom Ford Soleil Brulant U EDP 50 ml
  • unisex parfém Tom Ford Soleil Brulant U EDP 50 ml
  • unisex parfém Tom Ford Soleil Brulant U EDP 50 ml
unisex parfém Tom Ford Soleil Brulant U EDP 50 ml

Tom Ford Soleil Brulant zachycuje zářivý lesk zlatého slunce rozzářeného na soukromé oáze. Sluncem políbená svěžest mandarinky a bergamotu se mísí s kořeněným růžovým pepřem, které ustupují nádherně zdobnému květinovému srdci, zatímco absolut pomerančového květu a oslnivý černý med dodávají svůdnou vůni.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuTom Ford

Popis

Tom Ford Soleil Brulant zachycuje zářivý lesk zlatého slunce rozzářeného na soukromé oáze. Sluncem políbená svěžest mandarinky a bergamotu se mísí s kořeněným růžovým pepřem, které ustupují nádherně zdobnému květinovému srdci, zatímco absolut pomerančového květu a oslnivý černý med dodávají svůdnou vůni. Pozadí přináší hřejivé teplo dekadentní ambry doplněné o vůni pryskyřice a dřeva. Hlava - bergamot, růžový pepř, mandarinka Srdce - květ pomerančovníku, med Základ - ambra, vetiver, olibanum, kůže, pryskyřice, dřevité tóny

Parametry

Typ parfémuparfémová voda
Dřevitá vůněano
Objem50 ml
Původ parfémuamerické

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Unisex parfémy Tom Ford

Všechny unisex parfémy Tom Ford