Pomůcka proti chrápání a spánkové apnoe Recenze Tip Pumpen Hodinky proti chrápání

Recenze Tip Pumpen Hodinky proti chrápání

Až 80 % lidí trpí v průběhu spánku chrápáním. Nejčastějším důvodem chrápání je uvolněné krční svalstvo, díky kterému se zužuje krční otvor. Nepříjemné zvuky tak často ruší okolí. Zbavte se nepříjemného chrápání a dopřejte si nerušený spánek.

Registrovaný uživatel2. září 2021

velké rány už na stupeň 1; středové tlačítko nefunguje.

Hodinky vlastně fungují, protože když začnete chrápat dostanete takovou ránu, že už do rána neusnete. Takže už nechrápete !!

Monika Melcherová4. května 2021

Žádné

Nepomáhá to

Nekupujte

Registrovaný uživatel26. března 2021

Na mě to bohužel nefunguje

Roman Sochor27. března 2021

chybí kvalitni návod na obsluhu k čemu jsou ty 2 GELOVE podlozky ktery se pri pouziti nalepi na kůži takže jsou na 1 pouzití a k cemu je středovy spinač spatně generuje zvuky - chrápu stejně,asi by fungoval kdyby byl kousek od úst

jana.11626. března 2021

bohužel, velký rány už na stupeň 1, což je nejmenší

Registrovaný uživatel5. června 2023

Žádné, nefunguje.

I na minimu silně kopou, reagují na každé šu chnutí ale na chrápaní vůbec. Dále reagují na okolité zvuky, když venku projede auto, dostanete ránu i při zavřeném okně. Ráno jsem měl ruku jak po ochrnutí. Po dvou dnech šli do koše.

Šmejd první třídy.

Registrovaný uživatel25. prosince 2022

zvědavost- vyzkoušet cokoliv proti chrápání

funguje jak se mu chce

nekupovat, je to šunt

Registrovaný uživatel12. května 2022

žádné

reagují na jakýkoliv pohyb, ale na na chrápání vůbec

výrobek je k ničemu

Registrovaný uživatel31. května 2022

nefungují

Registrovaný uživatel21. března 2023

Hodinky mi přišly zajímavé a že by mohly plnit funkci.

Hodinky po 10 dnech užívání, přestaly fungovat (vydávat vybrace). Poslala jsem zpět jako reklamaci za 39,- zpět, která bylo obratem vyřízena a zaslány úplně nové hodinky. Připravila jsem je k provozu a nefungovaly vůbec. Na email mi bylo odpovězeno, že si mám přečíst uvedení do provozu, což je jednoduchá odpověď na to, že výrobek nefunguje. Opět jsem je zaslala zpět za 39,-, takže v tuto chvíli jsem za hodinky zaplatila 387,- a za dvě poštovné s reklamací 78,-. Výrobku již nevěřím a chci vrátit peníze, tak uvidím jaká bude reakce e-shopu.

E-shop komunikeje a vše vyřizuje obratem, takže s jejich přístupem jsem byla spokojená a mohu doporučit.

Registrovaný uživatel2. března 2023

doufali jsme, že to bude účinné

po několikerém použití se hmota pod hodinkami rozpatlala a nejde použít, takže nepoužíváme

co se dá dělat

Registrovaný uživatel1. prosince 2022

Nefunguje

Registrovaný uživatel18. listopadu 2022

Hodinky mi zřejmě nefungují. Chrápu pořád stejně.

Registrovaný uživatel16. července 2022

nefunguje

zaruba.antonin17. listopadu 2023

Nic

Nefungují

Je to blbost

Zdenka28. ledna 2023

Žádné

Fungují na sebemenší pohyb ruky, na chrápání ne!

Nekupovat.

Registrovaný uživatel16. ledna 2023

Dobrá hračka

Někdy to neprobudí....na max.

Jinak dobrý.

Registrovaný uživatel5. listopadu 2022

možná cena, ale protože jsou k ničemu, tak zbytečně vyhozené peníze.

že vůbec nefungují jak mají. Po týdnu vybitá baterka.

Bohužel to nesplnilo moje očekávání. Chrápání nepřestalo a vrčení v hodinkách budilo. Když jsem to napsala dodalateli, ani se neozval.

Registrovaný uživatel10. června 2022

suchý zip, i když pro silnější ruku by měl být delší řemínek

neplní účel a měl by se s produktem zasílat nějaký gel, nebudí mě ani když chrápu

chybí podrobnější český návod použití

Registrovaný uživatel20. února 2022

neomezuje chrápání, při jejich použití

nedoporučuji