- Skladem
- Doprava zdarma
- Osobní odběr zdarma (celá ČR)
- Doprava zdarma
- Osobní odběr zdarma (celá ČR)



















| Výrobce | Therm-A-Rest Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Kategorie | Karimatky Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Na Zboží od | 12. srpna 2015 Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| 5 | 5x | ||
| 4 | 0x | ||
| 3 | 0x | ||
| 2 | 0x | ||
| 1 | 1x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Karimatka je velmi pohodlná. Velikost naprosto ideální, měkká, přes její vysoký tepelný odpor je stále lehká a velice skladná. Balení obsahuje pytel k nafukování karimatky, který lze přes noc využít jako polštář + spravovací kit. Nafukování zabere o něco déle, ale i tak je to rychlé a šetrné vůči životnosti karimatky. V kombinaci s kvalitním spacákem ideální parťáci do nepohody :)
Trochu šustí a klouže.
-do všech ročních období, i mrazů
-pohodlná
-širší verze - jako doma v postely
-parádně skladná, zabírá minimum místa
-odolná
-u této větší karimatky déle trvá nafouknutí, nafukovací pytel nefunguje moc dobře, ale dá se s tím žít a za finální pohodlí a dobrý spánek to rozhodně stojí.
-jinak zatím vůbec nic
trochu dražši, avšak “worth every penny”
Velikost, perfektní výhřevnost (vrací teplo tak, že mám pocit, že mám pod sebou topení), malá váha i složený balíček, perfektní systém nafukování pomocí pytlíku (13x jsem nabrala vzduch a srolovala, otázka cca 2 minut a do úplného nafouknutí stačilo ústy přifouknout jen na 1 nádech a ani by to nebylo potřeba, ale já mám ráda karimatku nafouknutou maximálně dotvrda).
Vysoká cena, ale za kvalitu se holt platí...
Vysoce kvalitní karimatka, díky které v zimě při minusových teplotách nebudete potřebovat extrémně teplý spacák. Vřele doporučuji všem, kdo chtějí investovat do kvality a opravdu supr výkonu.














