Investiční, mince, zlato, hmotnost 31,1 g, ryzost 999,9 /1000Zlatá investiční mince Lunární série III. od australské státní mincovny The Perth Mint o hmotnosti 1 oz představuje nadstandartní jakost spojenou s elegancí.
Informace o The Perth Mint Lunární série III. zlatá mince Rok Králíka 1 oz 2023 31,1 g
Popis
Zlatá investiční mince Lunární série III. od australské státní mincovny The Perth Mint o hmotnosti 1 oz představuje nadstandartní jakost spojenou s elegancí. Mince byla věnována na počest znamení králíka z čínského horoskopu.
Rubovou stranu, navrženou Ing. Jongem, zdobí skákající králík uprostřed trávy. Vlevo od motivu je anglický nápis „RABBIT 2023“ a čínský znak se stejným významem. Tradiční malé P označuje jako obvykle výrobce The Perth Mint z Austrálie.
Na lícní straně každé mince je podobizna královny Alžběty II. od Jody Clarka, rok 2023, hmotnost a ryzost „999,9“ a nominální hodnota.