Hlavní obsah stránky

The Lord of the Rings: Gollum Xbox Series X

Hra pro Xbox Series The Lord of the Rings: Gollum Xbox Series X

Vžijte se do role Gluma a vydejte se na dlouhou cestu za tím jediným, co je mu drahé. Glum je zručný a mazaný, ale zároveň rozervaný svou rozdvojenou osobností.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNacon

Popis

Vžijte se do role Gluma a vydejte se na dlouhou cestu za tím jediným, co je mu drahé. Glum je zručný a mazaný, ale zároveň rozervaný svou rozdvojenou osobností.

Rozhodnutí, která uděláte, a způsob, jakým hrajete, se přímo odrážejí v osobnosti Gluma: Glum a Sméagol – dvě strany jeho osobnosti, mezi kterými svádí svůj boj. Je jen na vás, jestli zvítězí temnější stránka Gluma, nebo jestli zahlédnete doutnající jiskru rozumu v tom, co se kdysi jmenovalo Sméagol.

I když je nedílnou součástí příběhů J. R. R. Tolkiena, mnoha částem Glumova života zatím nebyla věnována zasloužená pozornost. Nyní můžete prožít jeho příběh. Od doby, kdy byl otrokem pod Temnou věží, až po jeho pobyt u elfů v Temném hvozdu.

Využijte svou nápaditost, obratnost a mazanost k tomu, abyste přežili a překonali všechny nástrahy, které vás čekají. Lezte, skákejte a bojujte, abyste překonali nebezpečí nebo se dostali výhodně položená místa. I když Glum není zrovna bojovník, neváhá zabít neopatrného nepřítele, když se mu naskytne příležitost – nebo to s ním skoncuje kreativnějšími a ničemnějšími způsoby.

Hra je kompatibilní s konzolí Xbox Series X. Užijte si dokonale plynulý obraz plný detailů ve vysokém rozlišení a posuňte herní zážitek na novou úroveň.

Parametry

Žánradventury
Druh licencekrabicová
Exkluzivitane
Česká lokalizacebez české lokalizace
Podpora 4Kne
Multiplayernelze

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Hry pro Xbox Series Nacon