Hlavní obsah stránky

The Last Ship - Sting [CD]

Zahraniční hudba The Last Ship - Sting [CD]

Britský zpěvák a všestranně nadaný hudebník Sting se po čase opět vrací zpět! Připravil pro nás novou desku, na které představí po dlouhých deseti letech nový autorský materiál… Sting album pojmenoval “The Last Ship“ a obsahuje dvanáct autorských písní. Nové skladby napsal pro stejnojmenný muzikál, který by se měl na Broadwayi objevit již v roce 2014.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuUniversal Music

Popis

Britský zpěvák a všestranně nadaný hudebník Sting se po čase opět vrací zpět! Připravil pro nás novou desku, na které představí po dlouhých deseti letech nový autorský materiál… Sting album pojmenoval “The Last Ship“ a obsahuje dvanáct autorských písní. Nové skladby napsal pro stejnojmenný muzikál, který by se měl na Broadwayi objevit již v roce 2014. Stingova novinka tak bude obsahovat nejen všechny písně, které budou v muzikálu použity, ale i songy,

Parametry

Popano
Druh médiaCD
Rockano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Zahraniční hudba Universal Music

Všechny zahraniční hudba Universal Music