VnějšíTato náhradní sada výstupního příslušenství je určena pro vnější filtry TetraTec EX 500, 700 a 1000 Plus. Slouží k zajištění správného a efektivního výstupu filtrované vody zpět do akvária.
Tato náhradní sada výstupního příslušenství je určena pro vnější filtry TetraTec EX 500, 700 a 1000 Plus. Slouží k zajištění správného a efektivního výstupu filtrované vody zpět do akvária. Sada je kompatibilní s uvedenými modely filtrů a zajišťuje jejich bezproblémový provoz.
Rozměry a parametry původního filtru, pro který je sada určena, zahrnují max. čerpané množství 500, 700 nebo 1000 litrů za hodinu, v závislosti na konkrétním modelu. Filtry jsou navrženy pro akvária o objemu do 500, 700 nebo 1000 litrů, přičemž jejich příkon a další technické parametry odpovídají specifikacím jednotlivých modelů.
Typ filtru je vnější, což znamená, že je umístěn mimo akvárium a propojen s ním hadicemi. Tento typ filtru umožňuje efektivní čištění vody bez nutnosti zabírat prostor uvnitř akvária. Sada neobsahuje UV lampu ani vzduchování, zaměřuje se výhradně na výstupní část filtračního systému.