Hmotnost 50 gSada těsnění Nývlt Těsnění dřezového sifonu L4/196 obsahuje celkem 6 kusů těsnění, která jsou určena pro dřezové sifony typů SAM MYJAVA T704 a T705 (DN 50). V sadě naleznete různé typy těsnění, které jsou navrženy pro utěsnění sifonového spoje.
Informace o TĚSNĚNÍ NÝVLT Těsnění dřezového sifonu L4/196 6 ks
Popis
Sada těsnění Nývlt Těsnění dřezového sifonu L4/196 obsahuje celkem 6 kusů těsnění, která jsou určena pro dřezové sifony typů SAM MYJAVA T704 a T705 (DN 50). V sadě naleznete různé typy těsnění, které jsou navrženy pro utěsnění sifonového spoje. Sada obsahuje následující:
- Ploché těsnění (rozměr 60×50×6 mm)
- Kuželové těsnění (rozměr 49×43 mm)
- Kluzný kroužek (rozměr 50×44,5 mm)
- Kuželové těsnění (rozměr 49×57 mm) - 2 kusy
- Kluzný kroužek (rozměr 56×51 mm)
Tato sada poskytuje kombinaci plochých, kuželových a kluzných těsnění, což umožňuje jejich široké využití při utěsňování spojů. Těsnění jsou vyrobena z kombinace gumy a novoplaste, což zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost. Sada je určena pro užitkovou vodu.
Tato produktová sada je ideálním řešením pro ty, kteří potřebují spolehlivé těsnění pro dřezové sifony. Kvalitní materiál a různé typy těsnění v sadě vám umožní efektivně vyřešit úniky vody a zajistit spolehlivý provoz vašeho sifonu.
Obrázky uvedené u produktu jsou pouze ilustrativní.