Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky
Kolečkové brusle Tempish I-Max II 90

Produkt již není v prodeji

Tempish I-Max II 90

Přidat první hodnocení
Nahlásit
Nahlásit chybu
Fitness, typ ložiska ABEC 9, tvrdost koleček 85 A, velikost nohy (EU) 43Kolečkové brusle určeny pro rekreační, sportovní fitness a kondiční bruslení. Střední a vysoká zátěž, pokročilí, zkušení a závodní bruslaři.

Podobné výrobky

Všechny podobné
Mohlo by vás zajímat

Kolečkové brusle Tempish

Více z kategorie

Informace o Tempish I-Max II 90

Popis

Kolečkové brusle určeny pro rekreační, sportovní fitness a kondiční bruslení. Střední a vysoká zátěž, pokročilí, zkušení a závodní bruslaři. Stupeň únosnosti sportovního zatížení 4.

Parametry

VýrobceTempish
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
KategorieKolečkové brusle
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Typ bruslí
fitness
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru

Určeny pro rekreační a kondiční bruslení, s pohodlnou botou a středně velkými kolečky pro vyvážený výkon.

Vyberte dle využití bruslí.

Velikost nohy (EU)
43
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Typ ložiska
ABEC 9
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru

Typ ložiska u in-line bruslí udává pohodlí, rychlost a hladkost jízdy. Nejčastěji se typ ložiska označuje standardem ABEC – čím vyšší hodnota, tím kvalitněji je zpracované ložisko. Další standardy jsou například ILQ nebo SG.

Tvrdost koleček
85 A
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru

Měkčí kolečka jsou vhodná pro pohodlnější, kontrolovanější jízdu. Tvrdší kolečka mají menší tření, jsou proto rychlá na hladkém terénu. Jsou vhodná také na triky.

Produktové číslo
100000431
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Nahlásit chybu v informacích
Nahlásit chybu
Informace o produktu mohou být nepřesné nebo nekompletní. Doporučujeme si je ověřit před nákupem u vybraného prodejce.

Recenze

Přidání nového hodnocení