Topný výkon 75 W, hmotnost 22 kg, šířka 38 cm, výška 63 cm, smartTento přímotop s akumulací je navržen pro efektivní a přizpůsobitelné vytápění různých prostor. Vyznačuje se kompaktními rozměry, hloubka pouhých 70 milimetrů umožňuje jeho umístění i v prostorově omezených místnostech.
Tento přímotop s akumulací je navržen pro efektivní a přizpůsobitelné vytápění různých prostor. Vyznačuje se kompaktními rozměry, hloubka pouhých 70 milimetrů umožňuje jeho umístění i v prostorově omezených místnostech. Konstrukce s individuálně svářenými žebry a práškovou povrchovou úpravou zajišťuje odolnost a dlouhou životnost.
Přímotop je vybaven plynule nastavitelným vestavěným termostatem, který umožňuje přesné ovládání teploty v místnosti. Verze DSM navíc disponuje termostatem DSM, který lze ovládat přes rozhraní DSM připojené k internetu pomocí bezplatné aplikace LHZ. Tato funkce umožňuje nastavit samostatnou teplotu a časové programy pro každou místnost, což zvyšuje komfort a efektivitu vytápění.
Díky elektronické regulaci pokojové teploty a regulaci pracovního dne, včetně detekce otevřeného okna a adaptivního řízení startu, je zajištěno optimální využití energie. Přímotop s akumulací je vhodný pro vytápění obytných budov, zimních zahrad, prázdninových domů, kanceláří a dalších prostor, kde je vyžadováno ústřední vytápění.
Topné panely Magmatic® zajišťují částečnou akumulaci tepla, což prodlužuje komfort při vytápění a snižuje provozní náklady. Robustní tělo s bodově svářenou plochou a vysokým žebrováním minimalizuje hluk během topícího cyklu. Design s vysokým žebrováním zajišťuje rovnováhu mezi konvekčním a sálavým teplem pro větší pohodlí.
Přímotop má příkon 500 W, což je vhodné pro vytápění menších prostor. Hmotnost 22 kilogramů a připojovací kabel o délce 1,5 metru se zástrčkou 230 V ~ usnadňují manipulaci a instalaci. Součástí je také nožní podpora, která zajišťuje stabilitu a bezpečnost při provozu.