Televizor Recenze TCL 40" LED (40ES560)

Produkt již není v prodeji

Recenze TCL 40" LED (40ES560)

Android TV TCL 40ES560 s Full HD rozlišením přináší kvalitní obraz s ostrými detaily, mimořádným kontrastem a realistickými živými barvami. Operační systém Android umožní přístup k nekonečné multimediální zábavě a k oblíbeným službám Google Play, Netflix a Youtube. To vše se skrývá v atraktivním tenkém designu, který se stane skvělým doplňkem vaší moderní domácnosti.

22985715. října 2022

Když si vytvoříte účet google i tcl na televizi tcl při prvním spuštění atd. .U Tcl když budete chtít na 6 měsíců zdarma sledovani tv ,tak na tcl webu(já to vyplňoval atd. na notebooku)kde se musíte přihlásit nebo dokonce po vás budou chtít údaje po tom najet na hlavní stránku a tam na reklamu 6 měsíců zdarma sledovani tv klikněte vyjede dotazník ten vyplňte .Jsou určité požadavky při vyplňování údajů doba nákupu do určitého data a fotky zadních etiket atd. a klasické údaje a když je splníte tak budete mít sledování tv na 6 měsíců zdarma.

Registrovaný uživatel3. srpna 2022

Televizi jsme vybrali kvůli aplikaci Sledování TV .Aplikace funguje, pomaleji se načítá

Slabší repro

Poměr cena -výkon odpovídá.

Registrovaný uživatel21. května 2022

- Obraz - Cena - Android a jeho možnosti

- Horší zvuk (ale u této kategorie to není podstatné) - Krkolomné Bluetooth párování (nakonec jedny sluchátka OK a druhé nešly spárovat) - Jen jeden USB port

TV jako druhé do domácnosti (ložnice, zahrada apod.) bohatě postačuje. Kvalitní obraz (sleduji přes internet, ale i v režimu DVB-T je obraz uspokojivý). Po připojení TV přes zesilovač je o zábavu postaráno. Uvítal bych jednodušší a přehlednější dálkové ovládání

Registrovaný uživatel9. května 2022

vše funguje jak má

Registrovaný uživatel26. dubna 2022

Potřeboval jsem malou telku a tato splňovala parametry,navíc smartka s androidem za 3991kc v akci,no promiňte,ale tady není co vytknout,maká jak má...

Nic

Dobrá telka,za ještě lepší peníze

Registrovaný uživatel10. března 2022

Hraje

Registrovaný uživatel18. února 2022

Na to, že má TV android příjemná cena Váha (když televize dorazila myslel jsem si, že je krabice prázdná)

Pomalý systém A chromecast čili přenos obsahu z telefonu je peklo

Za tu cenu dostačující výrobek

Registrovaný uživatel14. července 2021

Jen cena za TV je klad

Mám 2 disky s filmy jsou mě teď na nic většina filmů na téhle televizi nejede, a ta čeština co provází informace o programech je hrozná kežde 3 slovo je zpackane.

Registrovaný uživatel10. října 2022
Registrovaný uživatel27. srpna 2022