Kávovar Recenze Tchibo Esperto Caffè

Produkt již není v prodeji

Recenze Tchibo Esperto Caffè

Ranní kafe je u většiny milovníků kávy důvodem pro lepší den. Tchibo Esperto Caffe jednoduše nachystá z arabiky či robusty voňavý nápoj výrazné, tmavě hnědé barvy a příjemného aroma. Stroj vaří pod tlakem 19 bar, splňuje tak ozkoušené hodnoty pro uvaření café espressa, na které jste zvyklí z kavárny. Ovládání už nemůže být jednodušší.

D.O.5. července 2022

Lákavá pořizovací cena

Po velmi krátké době používání neustále problémy. Kávovar několikrát na reklamací v Rakousku. Nikdy se mi nepodařilo získat reklamační vyjádření o závadě a to i přes urgenci. Závada vždy údajně odstraněna. Bohužel jen údajně. Ani při třetí reklamaci se mě nepodařilo získat nový přístroj. Po dvou letech peripetií jsem kávovar vyhodil a zakoupil DeLonghi a již bych neměnil.

Z dosavadních zkušeností velmi nekvalitní produkt. Rozhodně nedoporučuji.

Registrovaný uživatel24. března 2022

Jednoduchý kávovar, menší, kafíčko výborné. Lze nastavit intenzitu, velikost šálku, dvojitou dávku, i mlýnek -jinak žádné pro nás zbytečné funkce. Ovládání je intuitivní, jednoduché. Jsme velmi spokojeni, přesně takový jsme chtěli.

Varianta antracitový
lucie balcarkova23. srpna 2023

Káva výborná

nepraktické náročné čistění

Produkt bohužel nedoporučuji. Po několika použitích je celý vnitřní prostor u spařovací jednotky znečištěný od lógru a namleté kávy. A ta se dostane do všech možných záhybů uvnitř kávovaru. Při čistění nepřístupných prostor se dosti navztekáte a stejně důkladně nevyčistíte, začne plesnivět! Zatuchne. Možnost údržby spařovací jednotky zdá se býti plusem - asi prodlužuje její životnost, ale zde jakoby kávovar nedostatečně "slisuje" kávové pupky , ty se pak rozpadaní a vnitřek kávovaru velmi znečistí. Zkoušeli jsme nastavovat hrubost mletí, množství namleté kávy, ale nic nepomohlo. Zkoušeli jsme reklamovat, ale bohužel se asi naše info a fotky nedostali do německého servisu, páč 2x vrátili s informací že byl kávovar znečištěn, nebo zavápněn, problém ale vyřešen nebyl. Při třetí reklamaci nabídlo Tchibo odvoz a proplacení kávovaru. Je nám to líto, káva byla výborná, hledáme nový kávovar ...

Varianta antracitový
virinka1. dubna 2024