Hlavní obsah stránky

Targed TA212

Targed TA212

Vybavený montážní vozík Targed TA212 na nářadí disponuje 243 díly, 7 zásuvkami a boční uzamykací skříňkou. Vozík obsahuje 7 zásuvek, 6 z nich je s vybavením ve formě komplexních pěnových modulů, spodní nejhlubší je ponechán prázdný a vhodný na uložení větších kusů vybavení (například hydraulické pumpy, velké stahováky atd).

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuTagred

Popis

Vybavený montážní vozík Targed TA212 na nářadí disponuje 243 díly, 7 zásuvkami a boční uzamykací skříňkou. Vozík obsahuje 7 zásuvek, 6 z nich je s vybavením ve formě komplexních pěnových modulů, spodní nejhlubší je ponechán prázdný a vhodný na uložení větších kusů vybavení (například hydraulické pumpy, velké stahováky atd). Šuplíky jsou uloženy na pojezdech s kuličkovými ložisky, na čelních lištách jsou vyjímatelné papírové pásy, kam lze napsat obsah jednotlivých zásuvek.

Parametry

Výška94 cm
Hloubka46 cm
Šířka88 cm
Produktové čísloTA212

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné