Hlavní obsah stránky

Tam, kde kameny mají duši - Zdeněk Thoma, Soňa Thomová

  • kniha Tam, kde kameny mají duši - Zdeněk Thoma, Soňa Thomová
  • kniha Tam, kde kameny mají duši - Zdeněk Thoma, Soňa Thomová
kniha Tam, kde kameny mají duši - Zdeněk Thoma, Soňa Thomová

Japonské zenové zahrady jsou kouzelným tajemným světem, do něhož jeho tvůrci s přirozenou elegancí a mistrným uměním náznaku zašifrovali principy zenbuddhistické filozofie. Jestliže z odlesku vody v malé kamenné nádržce pocítíte nekonečnost oceánu a z rozeklaného, mechem porostlého kamene na vás dýchne majestát velehor, pak jste nejen pochopili myšlenku, kterou do originální kompozice zahradní umělec vložil, ale pravděpodobně jste udělali první krok na cestě k osvícení a pochopení dějů, následků a příčin.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuArgo

Popis

Japonské zenové zahrady jsou kouzelným tajemným světem, do něhož jeho tvůrci s přirozenou elegancí a mistrným uměním náznaku zašifrovali principy zenbuddhistické filozofie. Jestliže z odlesku vody v malé kamenné nádržce pocítíte nekonečnost oceánu a z rozeklaného, mechem porostlého kamene na vás dýchne majestát velehor, pak jste nejen pochopili myšlenku, kterou do originální kompozice zahradní umělec vložil, ale pravděpodobně jste udělali první krok na cestě k osvícení a pochopení dějů, následků a příčin. Do cíle však máte ještě daleko.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2010
Produktové číslo978-80-257-0315-1
Počet stran94
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Romány, povídky, novely Argo

Všechny romány, povídky, novely Argo