Hlavní obsah stránky

Tajemný středověk: Největší hrdinové, zrádci, bitvy a objevy, které změnily náš svět navěky - Extra Publishing (2018, brožovaná bez přebalu lesklá)

  • kniha Tajemný středověk: Největší hrdinové, zrádci, bitvy a objevy, které změnily náš svět navěky - Extra Publishing (2018, brožovaná bez přebalu lesklá)
kniha Tajemný středověk: Největší hrdinové, zrádci, bitvy a objevy, které změnily náš svět navěky - Extra Publishing (2018, brožovaná bez přebalu lesklá)

Období středověku často vnímáme jako brutální věk temnoty, ignorance, krveprolití a nemocí. Nazýváme jej „obdobím temna“, které od sebe odděluje antiku a osvícenství.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuExtra Publishing

Popis

Období středověku často vnímáme jako brutální věk temnoty, ignorance, krveprolití a nemocí. Nazýváme jej „obdobím temna“, které od sebe odděluje antiku a osvícenství. Je sice pravda, že válčení, invaze a náboženská pronásledování byly pro tuto dobu typické, ale dějiny středověku jsou také plné neohrožených objevitelů, revolučních umělců a myslitelů, stejně tak jako ušlechtilých vladařů, jejichž odkaz přetrval do dneška.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2018
Počet stran162
Vazbabrožovaná / lepená

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Současnost a historie Extra Publishing