Hlavní obsah stránky

Tagred TA253

  • Tagred TA253
  • Tagred TA253
  • Tagred TA253
  • Tagred TA253
  • Tagred TA253
Tagred TA253

Nízkoprofilový zvedák Tagred TA253 s nosností 2,5 tuny je vyroben z válcovaných ocelových plechů, které jsou kombinovány do profilů, které zvyšují pevnost konstrukce. Díky nízké minimální výšce je zvedák ideální pro servis jakéhokoli automobilu, včetně motorových vozidel se sníženým odpružením.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuTagred

Popis

Nízkoprofilový zvedák Tagred TA253 s nosností 2,5 tuny je vyroben z válcovaných ocelových plechů, které jsou kombinovány do profilů, které zvyšují pevnost konstrukce. Díky nízké minimální výšce je zvedák ideální pro servis jakéhokoli automobilu, včetně motorových vozidel se sníženým odpružením. Zvedákem lze zvednout i tuningový osobní automobil s nižší světlou výškou. K dispozici je nástavec, kterým zvýšíte maximální zdvih a gumová podložka, která slouží jako ochrana zvedacího bodu na podvozku vozidla i zvedací misky na zvedáku.

Parametry

Zvedák motorune
Typ zvedákuvzduchový/hydraulický
Nosnost2500 kg
Produktové čísloTA253

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky