Hlavní obsah stránky

Táborsko z nebe - Milan Paprčka, Matúš Krajňák, Martina Grznárová (2020, pevná)

  • kniha Táborsko z nebe - Milan Paprčka, Matúš Krajňák, Martina Grznárová (2020, pevná)
kniha Táborsko z nebe - Milan Paprčka, Matúš Krajňák, Martina Grznárová (2020, pevná)

Táborsko zdobí třpytivé hladiny vodních ploch a proplétajících se řek. Prohlédněte si neobvyklým pohledem z nebe historické jádro Tábora, Bechyňskou bránu, poutní místo - kostel Nanebevzetí Panny Marie v Klokotech, Harfový most přes rybník Jordán, řeku Lužnici, pískovnu u Veselí nad Lužnicí, Vlkovský rybník, Soběslav s okrouhlou věží Hláska, obec Dírnou, Chrbolín, Šebířov, Hlasivo, Bečici, Řepeč, města Planá nad Lužnicí, Sezimovo Ústí, Chýnov, Jistebnice, Bechyně, vilu Edvarda Beneše v Sezimově Ústí, zříceninu Kozí hrádek nebo Borotín, zámek Jistebnice nebo Bechyně a spoustu dalších zajímavých míst v tomto regionu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMalované mapy

Popis

Táborsko zdobí třpytivé hladiny vodních ploch a proplétajících se řek. Prohlédněte si neobvyklým pohledem z nebe historické jádro Tábora, Bechyňskou bránu, poutní místo - kostel Nanebevzetí Panny Marie v Klokotech, Harfový most přes rybník Jordán, řeku Lužnici, pískovnu u Veselí nad Lužnicí, Vlkovský rybník, Soběslav s okrouhlou věží Hláska,

Parametry

Jazykčeština
KontinentEvropa
Mapaano
Produktové číslo978-80-88259-60-2
Rok vydání2019
Vazbapevná / vázaná
Průvodceano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Mapy a průvodci Malované mapy