Hlavní obsah stránky

Syma Z4

  • Syma Z4
Syma Z4

Dron Syma Z4 je vyroben pro létání venku, kde vám při snížené viditelnosti přijde vhod LED osvětlení a HD kamera zachytí skvělé záběry, které můžete kontrolovat na smartphonu. Stačí stisknout tlačítko a rotory se roztočí a následně model automaticky odstartuje a začne pomalu stoupat do cca 1 metru.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSyma

Popis

Dron Syma Z4 je vyroben pro létání venku, kde vám při snížené viditelnosti přijde vhod LED osvětlení a HD kamera zachytí skvělé záběry, které můžete kontrolovat na smartphonu. Stačí stisknout tlačítko a rotory se roztočí a následně model automaticky odstartuje a začne pomalu stoupat do cca 1 metru. Po stisku tlačítka model začne klesat, sám přistane a po dosednutí se sami vypnou motory. RC model dronu je vyroben z kvalitního plastu, který je doplněný o měkčený plast připomínající gumu, což zaručuje odolnost modelu.

Parametry

Typ dronukvadrokoptéra
S kamerouano
Doba provozu10 min.
Dosah ve volném prostoru40 m
Ovládání dronuovladačem
Hmotnost67 g

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Drony Syma

Všechny drony Syma