Hlavní obsah stránky

Syma RC vrtulník S5 červený

  • RC model Syma RC vrtulník S5 červený
RC model Syma RC vrtulník S5 červený

RC mini vrtulník pro začátečníka Syma S5 je vybavený stabilizačním gyroskopickým systémem, podporující letovou stabilitu. Představený model Syma S5 je dodáván ve verzi RTF, který lze ihned po vybalení použít k provozu, stačí pouze nabít baterii a dokoupit 4 ks AA tužkových baterií do dálkového ovladače.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSyma

Popis

RC mini vrtulník pro začátečníka Syma S5 je vybavený stabilizačním gyroskopickým systémem, podporující letovou stabilitu. Představený model Syma S5 je dodáván ve verzi RTF, který lze ihned po vybalení použít k provozu, stačí pouze nabít baterii a dokoupit 4 ks AA tužkových baterií do dálkového ovladače. Trup vrtulníku je tvořen hliníkem a pružným plastem. Dosah modelu je až 20 metrů a doba letu je až 6 minut. Vrtulník se nabíjí zhruba 50 minut. Součástí modelu je gyroskopická stabilizace letu. Délka modelu je 230 mm, šířka 40 mm a výška modelu je 105 mm.

Parametry

Typ motoruelektromotor
USBano
S kamerouano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

RC modely vrtulníků Syma