Hlavní obsah stránky

Swissten Black Core 30000 mAh

  • Powerbanka Swissten Black Core 30000 mAh
  • Powerbanka Swissten Black Core 30000 mAh
Powerbanka Swissten Black Core 30000 mAh

Nebaví Vás řešit jakou powerbanku si vybrat, abyste ji mohli používat i s příštím telefonem bez komplikací? Tato unikátní powerbanka s možností jejího dobíjení všemi konektory (microUSB, USB-C i lightning) je právě pro vás. Navíc disponuje dobíjením smartphonů i notebooků.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSwissten

Popis

Nebaví Vás řešit jakou powerbanku si vybrat, abyste ji mohli používat i s příštím telefonem bez komplikací? Tato unikátní powerbanka s možností jejího dobíjení všemi konektory (microUSB, USB-C i lightning) je právě pro vás. Navíc disponuje dobíjením smartphonů i notebooků. LCD powerbanky zobrazuje aktuální stav jejího nabití.

Parametry

Kapacita baterie30000 mAh
Hmotnost530 g
Svítilnane
Výstupní proud2 A
Indikace stavu nabitíano
Počet USB portů2

Články k tématu

Domácnost a zahrada10 moderních doplňků na hory, které se vyplatí

Zimní měsíce máme úzce spojené s pobytem na horách a to ať už kvůli lyžování, snowboardingu, tak třeba zimní turistice. Zatímco kvalitní bundy, oteplovačky či boty jsou pro pobyt na horách již…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Powerbanky Swissten

Všechny powerbanky Swissten