Hlavní obsah stránky

Swissten All in One

Powerbanka Swissten All in One

Nebaví vás řešit, jakou powerbanku si vybrat, abyste ji mohli používat i s příštím telefonem bez komplikací? Unikátní powerbanka Swissten All in One s možností jejího dobíjení všemi konektory (microUSB, USB-C i lightning) je právě pro vás. Navíc disponuje dobíjením smartphonů jak klasicky, tak i bezdrátově a rychlodobíjením Qualcomm i Powerdelivery pro telefony Apple.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSwissten

Popis

Nebaví vás řešit, jakou powerbanku si vybrat, abyste ji mohli používat i s příštím telefonem bez komplikací? Unikátní powerbanka Swissten All in One s možností jejího dobíjení všemi konektory (microUSB, USB-C i lightning) je právě pro vás. Navíc disponuje dobíjením smartphonů jak klasicky, tak i bezdrátově a rychlodobíjením Qualcomm i Powerdelivery pro telefony Apple. Display powerbanky zobrazuje aktuální stav jejího nabití.

Parametry

Kapacita baterie10000 mAh
Hmotnost247 g
Svítilnane
Výstupní proud3 A
Indikace stavu nabitíano
Počet USB portů2

Články k tématu

TechnologieTOP 10 technických vychytávek na cesty

Aktuální počasí vybízí k nejrůznějším výletům. Ať už se tedy chystáte kamkoliv, určitě byste se měli přesvědčit o tom, že jste řádně připraveni. V tomto článku si proto shrneme TOP 10 gadgetů na…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Powerbanky Swissten

Všechny powerbanky Swissten