Noční vidění, zvětšení 8,5 x, vodotěsný, 835 g, průměr objektivu 42 mmOptický systém u binokuláru SWAROVSKI OPTIK EL 8,5x42 WB poskytuje brilantně ostrý, kontrastní a jasný obraz bez barevného rozkladu na kontrastních rozhraních. Barevné podání je naprosto přirozené a věrné.
Informace o SWAROVSKI OPTIK EL 8,5x42 WB Swarovision
Popis
Optický systém u binokuláru SWAROVSKI OPTIK EL 8,5x42 WB poskytuje brilantně ostrý, kontrastní a jasný obraz bez barevného rozkladu na kontrastních rozhraních. Barevné podání je naprosto přirozené a věrné. Středové propojení tubusů je odlehčené, takže dalekohledy mají i nižší hmotnost a dají se tak lépe držet v jedné ruce. Všechny modely jsou plněné dusíkem proti zamlžování optiky. Vodotěsnost je zaručena do tlaku odpovídajícímu 4 metrovému vodnímu sloupci.
Optické materiály s vysokou transminací, optické vrstvy Swarobright na hranolech, systém střechových hranolů a fázové vrstvy na plochách zaručují brilanci a věrné podání obrazu.
Kontrast a přirozená kvalita obrazu za takřka všech světelných podmínek díky zcela nově vypočtené, zvláště silné optice.
Širokoúhlý okulár pro obzvláště velké zorné pole. Integrovaná dioptrická korekce ve výsuvném zaostřovacím kolečku. Senzační ostření od 1,5 m. Lehká údržba špinavé optiky díky systému Swaroclean.