Hlavní obsah stránky

Svobodní a sobě rovní - Lucie Rybová, Mikuláš Vymětal (2021, brožovaná)

  • Svobodní a sobě rovní - Lucie Rybová, Mikuláš Vymětal (2021, brožovaná)
Svobodní a sobě rovní - Lucie Rybová, Mikuláš Vymětal (2021, brožovaná)

Mozaika osobních příběhů a lidskoprávních aktivit, které se skrývají za činností Českého helsinského výboru od jeho založení na sklonku osmdesátých let dvacátého století. Sborník představuje širokou paletu zápasů o lidskou důstojnost na sklonku komunistické éry i během demokratických desetiletí.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuEman

Popis

Mozaika osobních příběhů a lidskoprávních aktivit, které se skrývají za činností Českého helsinského výboru od jeho založení na sklonku osmdesátých let dvacátého století. Sborník představuje širokou paletu zápasů o lidskou důstojnost na sklonku komunistické éry i během demokratických desetiletí. Formou vzpomínek či rozhovorů přibližuje zakladatelské osobnosti i ty, kdo v uplynulých desetiletích otevírali další lidskoprávní témata: Jiřího Hájka, Václava Malého, Petra Uhla, Annu Šabatovou, Ivana Štampacha, Václava Pavlíčka, Táňu Fischerovou, Lucii Rybovou a další.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2021
Produktové číslo978-80-88060-26-0
Počet stran384
Vazbabrožovaná / lepená

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Společenské a humanitní vědy Eman