Hlavní obsah stránky

Sukovník 35 sk

  • vrták Sukovník 35 sk
  • vrták Sukovník 35 sk
vrták Sukovník 35 sk

- Průměr: 35 mm - Pracovní délka: 55 mm - Průměr stopky: 8 mm Sukovník s průměrem 35 mm a průměrem upínací stopky 8 mm umožňuje kvalitní opracování dřeva. Je totiž vybaven předřezovými břity a břitovými destičkami ze slinutého karbidu, tedy z materiálu, jenž je přímo určen pro výrobu obráběcích nástrojů.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuExtol

Popis

- Průměr: 35 mm - Pracovní délka: 55 mm - Průměr stopky: 8 mm Sukovník s průměrem 35 mm a průměrem upínací stopky 8 mm umožňuje kvalitní opracování dřeva. Je totiž vybaven předřezovými břity a břitovými destičkami ze slinutého karbidu, tedy z materiálu, jenž je přímo určen pro výrobu obráběcích nástrojů. Díky tomu lze s pravotočivým sukovníkem 35 mm pracovat i s dřevotřískou, potaženými deskami, anebo dokonce s výrazně tvrdým dřevem. Ani takové činnosti přitom nemají vliv na jeho životnost, neboť jej lze používat každodenně, a to i ke složitějším úkonům.

Parametry

Určení vrtákudřevo
Průměr35 mm
Produktové číslo7011035
Typ vrtákukorunka
Sadaano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Vrtáky Extol

Všechny vrtáky Extol