Hlavní obsah stránky

Strend Pro 7062 zavlažovací vak 75 l hnědý

  • Strend Pro 7062 zavlažovací vak 75 l hnědý
  • Strend Pro 7062 zavlažovací vak 75 l hnědý
Strend Pro 7062 zavlažovací vak 75 l hnědý

Praktický zavlažovací vak ke stromu v hnědé barvě s objemem 75 litrů, který zajistí efektivní péči o keře či nově vysazené stromky s průměrem do 15,5 cm. Přes 2 malé otvory nacházející se ve spodní části se voda postupně a rovnoměrně uvolňuje, takže se spolehlivě dostane ke kořenovému systému.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuStrend Pro

Popis

Praktický zavlažovací vak ke stromu v hnědé barvě s objemem 75 litrů, který zajistí efektivní péči o keře či nově vysazené stromky s průměrem do 15,5 cm. Přes 2 malé otvory nacházející se ve spodní části se voda postupně a rovnoměrně uvolňuje, takže se spolehlivě dostane ke kořenovému systému. Zavlažovací vak se zcela vyprázdní během 5-8 hodin. Instalace a obsluha je velmi rychlá a jednoduchá, do vaku můžete přidat tekuté nebo ve vodě rozmíchané krystalické hnojivo. Otvor pro ukotvení slouží k zajištění zavlažovacího vaku v případě nepříznivého počasí.

Parametry

Zapichovacíne
Produktové číslo7062

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Zavlažovače Strend Pro