Olejový, 8 barů, 268 l/m, 50 l, 230 VDvoupístový olejový vzduchový kompresor Strend Pro 115056 disponuje tlakovou nádobou o objemu 50 l. Kompresor najde uplatnění všude tam, kde je zapotřebí stlačeného vzduchu, tj.
Dvoupístový olejový vzduchový kompresor Strend Pro 115056 disponuje tlakovou nádobou o objemu 50 l. Kompresor najde uplatnění všude tam, kde je zapotřebí stlačeného vzduchu, tj. např. k nanášení barev stříkací pistolí, čištění tlakovým vzduchem ofukovací pistolí, pískování, olejování či mytí mlžící pistolí, plnění vzduchem plničem pneumatik. Dále pro pohon pneumatického nářadí s ohledem na spotřebu vzduchu tímto nářadím a plnícím výkonem kompresoru.
Množství vzduchu, které je kompresor schopen za časový úsek dodat.
Maximální tlak
8 barů
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Síla, kterou kompresor stlačený vzduch vypouští. Čím vyšší tlak, tím schopnější kompresor je.
Typ
Typ kompresoru
olejový
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Využívá olej pro promazání součástek kompresoru a pro udržení bezproblémového chodu. Není vhodný do gastronomického průmyslu, jelikož se olejové páry dostanou do vytlačeného vzduchu.
Rozdělení na základě způsobu, jakým je zabráněno zadření kompresoru.
Objem a hmotnost
Objem nádoby
50 l
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Velikost nádoby na vzduch. Čím je nádoba větší, tím plynuleji je kompresor schopen dodávat vzduch.
Hmotnost
38 kg
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Ostatní parametry
Produktové číslo
115056
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Na Zboží od
7. října 2019
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Nahlásit chybu v informacích
Nahlásit chybu
Informace o produktu mohou být nepřesné nebo nekompletní. Doporučujeme si je ověřit před nákupem u vybraného prodejce.