Hlavní obsah stránky

Stiga ST 6272 P Trac

  • Sněhová fréza Stiga ST 6272 P Trac
  • Sněhová fréza Stiga ST 6272 P Trac
Sněhová fréza Stiga ST 6272 P Trac

Stiga ST 6272 P Trac je robustní a efektivní dvoustupňová sněhová fréza schopná odklízet sníh z jakéhokoli povrchu, takže je ideální i pro ty nejnáročnější úkoly. Výkonný benzínový motor o objemu 375 cm3 v kombinaci s pásovým pojezdem usnadňuje práci v kopcovitých oblastech.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuStiga

Popis

Stiga ST 6272 P Trac je robustní a efektivní dvoustupňová sněhová fréza schopná odklízet sníh z jakéhokoli povrchu, takže je ideální i pro ty nejnáročnější úkoly. Výkonný benzínový motor o objemu 375 cm3 v kombinaci s pásovým pojezdem usnadňuje práci v kopcovitých oblastech. Sněhová fréza je vybavena vysoce kvalitními pásy, elektrickým nastavením směru odhozu, vyhřívanými rukojeťmi, LED světlomety a 230V elektrickým startérem, který usnadňuje nastartování motoru i při velkém mrazu. Hmotnost produktu činí 108,5 kg.

Parametry

Typ frézydvoustupňová
Výkon motoru7,8 kW
Hmotnost108,5 kg
Druh pohonubenzínový
Šíře záběru72 cm
Způsob pohybupásy

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Sněhové frézy Stiga