- Skladem
- Doprava zdarma
- Osobní odběr zdarma (1)
- Doprava zdarma
- Osobní odběr zdarma (1)





Autorizovaný prodejce















| Výrobce | Stiga Nahlásit Nahlásit chybu parametru |
| Kategorie | Zahradní traktory Nahlásit Nahlásit chybu parametru |
| Druh převodovky | hydrostatická Nahlásit Nahlásit chybu parametru | Jednoduše se používá. Rychlost se reguluje sešlápnutím pedálu. | |
| Počet válců | jednoválcový Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Objem sběrného koše | 240 l Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Sběrný koš na trávu | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Typ výhozu | zadní Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Na Zboží od | 19. října 2021 Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Typ traktoru | zahradní traktor Nahlásit Nahlásit chybu parametru | Má oproti riderům a malotraktorům výkonnější motor, objemnější sběrný koš a větší záběr. | |
| Druh pohonu | benzínový Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Výkon traktoru | 6,8 kW Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| 4x4 | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Šíře záběru | 84 cm Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Maximální výška sečení | 80 mm Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Minimální výška sečení | 25 mm Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Nastavení výšky sečení | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Funkce mulčování | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Počet nožů | 2 Nahlásit Nahlásit chybu parametru | Čím větší počet nožů, tím je střih kvalitnější a jemnější. | |
| Světla | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | Umožní sečení i po setmění. | |
| Tempomat | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| 5 | 21x | ||
| 4 | 6x | ||
| 3 | 2x | ||
| 2 | 0x | ||
| 1 | 3x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Spokojenost. Proti původnímu trakturku s manuálem a jedním nožem.Pohodlne sedátko. Jede krásně, seká super, neucpava se. Možnost instalace sněhové radlice. Proti manuální převodovce mnohem rychlejší sekání. V porovnání s Alko, kdy se kolegovi po nárazu nože ohlo šasi a musel ho srovnat, už se mu ohýbá samo pořád i při větším drnu, musel jsem taky jednou šasi srovnat, když jsem posekal rám vrat, ale od té doby drží , takže šasi je opravdu z pořádného materiálu, proti Alko.
Rozmer 88cm udavany pro průjezd 90cm dveřmi je v případě že na něm jsou přední pneu 5" ale ty se v průměru 15" neprodávají vůbec a trakturek má tedy širší 6" pneu a tudíž dveřmi neprojede. I když zabrzdite ruční brzdu při vypnutém sečení, motor zhasne, což starý nedělal, při vypnutém sečení. Trochu hlučnější a přitom má mít min db oproti původnímu. Chybí mi vyšší poloha na sečení... Taky trochu nepříjemný zvuk hydropřevodovky.
Spokojenost, zkusím upravit šířku přední nápravy, výšku sečení. Ale i tak je opravdu skvělý.
Nemusím při sekání chodit v sedě je to lepší !
Sekal jsem zatím málo, tak nevím.
Kupojte bez váhání !
- snadné ovládání
- výkon i na mírném svahu
- rozumný záběr při zachování obratnosti
- malý poloměr otáčení
bezproblémové ovládání, hezký design atd.
relativně hlučný, umělé sedadlo tzn. klouže
Zatím spokojenost bez vážnějších výhrad
v mých podmínkách - mírně svažitý terén seká výborně
ovládá se dobře,ale možná by byla dobrá koule na volantu -zejména při objíždění překážek
občas nutné vyčistit výhozový tunel který se zaplní, bzučák jde občas špatně slyšet
dobrý stroj
Po prvním sečeni zatím plná spokojenost
Pro zahradu 1800 m naprosto perfektní.
Veliký rejd, tichý chod, rychlé sečení, perfektní a pohodlná ovladatelnost.
Velmi dobrá ovladatelnost,hezký vzhled,super pomocník.
Zatím cca po 6 hodinách provozu naprostá spokojenost, silný motor a sekací ústrojí.
Stoj bez problémů vyjede i prudší kopec.
Na běžné sekání ideální, do vysoké a husté trávy to není, protože ucpete tunel za noži.
Složení a kompletaci celého stroje zvládne podle návodu bez problémů i průměrně inteligentní člověk.
Dementní tlačítko, které musíte držet, pokud chcete při sekání couvat.
Mohu jen doporučit.
jsem spokojený
Žlutá barva a nápis Stiga
Konstrukcí nijak odlišný od červeného traktoru z řetězce se zahradní technikou. Vědět to dřív, vybíral bych si spíše podle ceny a barvy než značky. Ušetřil bych si peníze. Plasty nesedí jak by měly, koš nedosedá. Nikdy více.
Stejný jako ostatní, jen je to drahé. Zapomeňte na kvalitu či specifickou konstrukci. Je to stejné, jen dražší a žluté.
Dobře fungující výhoz středovým tunelem do zadního koše, neucpává se. Funguje, seká, jezdí. Vhodný na ideálně rovný pozemek.
Nedostatečná tuhost prvků přední nápravy. Došlo k prohnutí-ohnutí ramene pravého předního kola, což způsobilo značnou sbíhavost předních kol a obtížnou manipulaci-zatáčení. Spojovací tyč řízení není nastavitelná - takže snadno neopravitelné. Dotazem u prodejce a autorizovaného servisu - "ano, ten předek je měkký a stává se to." Na cenu opravy jsem se raději ani neptal a spojovačku jsem si upravil-opravil sám s použitím převlečné matice (30 Kč) a tím získání možnosti nastavení sbíhavosti. Materiál spojovací tyče opravdu také měkké "blato", takže spojovačku jsem si raději vyrobil hned i rezervní. Svorky na baterii pro připojení nabíjení - pro opravdu šikovné prsty. Gumové madlo výsuvné tyče pro výklop koše nedrží a svléká se (trocha chemoprenu by výrobek asi příliš prodražila...) Signalizace naplnění koše celkem akusticky slabá, traktorek naopak hlučnější. Čidlo naplnění koše se často a snadno zanáší, takže píská i po vyprázdnění koše. Nutno častěji ručně vyčistit.
Funguje, po odstranění problémů slouží, ale .... příště už bych slavnou STIGU nekoupil.
Pro mé potřeby naprosto vhodný traktor, jak výkonově, tak rozměrově.
Vyzkoušeno, zatím naprostá spokojenost
Splnil mé předpoklady.
Jsem nadmíru spokojen.
Automatická převodovka
Nekvalitní řízení na úrovni šlapacího traktůrku, přehnané bezpečnostní prvky, některé dokonce popírají funkčnost traktůrku
Traktůrek nedoporučuji, rozhodně ne za 80000
Tuto sekačku mám asi 8 roků sekám pravidelně z jara častěji , potom co 14 dnů asi n1400 m čtverečních , Nikdy jsem neměl žádné problémy.
Když je plný zásobník trávy, zvukový signál je slabě slyšet.
Je to bezvadný pomocník na zahradě !!!
lekhý, boží














