Hlavní obsah stránky

stěrka silikon 23cm nerez rukojeť CULINARIA

  • kuchyňská stěrka stěrka silikon 23cm nerez rukojeť CULINARIA
kuchyňská stěrka stěrka silikon 23cm nerez rukojeť CULINARIA

Usnadněte si pečení za pomoci silikonové stěrky s nerezovým držadlem RED CULINARIA značky BANQUET Materiál: silikon, nerez Barva: červená Délka: 23 cm Šířka: 5 cm Materiál držadel: nerez Vhodné do myčky na nádobí Není vhodné do trouby a mikrovlnné trouby Hmotnost netto: 0,045 kg Hmotnost brutto: 0,052 kg Jedná se o nezbytného pomocníka v domácnosti Usnadněte si pečení za pomoci silikonové stěrky RED CULINARIA značky BANQUET. Hodí se do každé domácnosti.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBanquet

Popis

Usnadněte si pečení za pomoci silikonové stěrky s nerezovým držadlem RED CULINARIA značky BANQUET Materiál: silikon, nerez Barva: červená Délka: 23 cm Šířka: 5 cm Materiál držadel: nerez Vhodné do myčky na nádobí Není vhodné do trouby a mikrovlnné trouby Hmotnost netto: 0,045 kg Hmotnost brutto: 0,052 kg Jedná se o nezbytného pomocníka v domácnosti Usnadněte si pečení za pomoci silikonové stěrky RED CULINARIA značky BANQUET. Hodí se do každé domácnosti. Jedná se o nezbytného pomocníka při pečení.

Parametry

Produktové číslo268444

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Kuchyňské stěrky Banquet