Hlavní obsah stránky

Banquet Culinaria silikonová stěrka 22 cm

  • kuchyňská stěrka Banquet Culinaria silikonová stěrka 22 cm
kuchyňská stěrka Banquet Culinaria silikonová stěrka 22 cm

Silikonová stěrka 22 cm Culinaria, silikonová stěrka s plastovou rukojetí. Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel své uplatnění i v kuchyni.Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky,mašlovačky, různé druhy kuchyňské náčiní a mnohé další výrobky.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBanquet

Popis

Silikonová stěrka 22 cm Culinaria, silikonová stěrka s plastovou rukojetí. Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel své uplatnění i v kuchyni.Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky,mašlovačky, různé druhy kuchyňské náčiní a mnohé další výrobky. Technické parametry produktu: BANQUET Silikonová stěrka 22 cm Culinaria Délka (cm): 22 Šířka (cm): 7,2 Výška (cm): 3,6 Materiál: Silikon/PS Barva: Bílá/Červená Materiál držadel: PS Hmotnost netto (kg): 0,031 Myčka: NE Mikrovlnka: NE Trouba: NE

Parametry

Produktové číslo3126049231

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Kuchyňské stěrky Banquet