Hlavní obsah stránky

Šťastná za všech okolností - Ivanka Devátá, Marie Formáčková (2021, pevná)

  • kniha Šťastná za všech okolností - Ivanka Devátá, Marie Formáčková (2021, pevná)
kniha Šťastná za všech okolností - Ivanka Devátá, Marie Formáčková (2021, pevná)

Nic není tak černé, aby se na to nešlo dívat růžovými brýlemi. Inspirativní životopis známé herečky a spisovatelky o tom, že i když nikdy nevíme, co nám osud přichystal, nepokazíme si radost ze života „Až umřu, kluci,“ říkám svým synům, „chci, abyste věděli, že jsem byla šťastná, protože já dovedla být šťastná za všech okolností.“ Úspěšná herečka a ještě úspěšnější spisovatelka Ivanka Devátá se po letech odhodlala k sepsání autobiografie, které se tak dlouho bránila.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNakladatelství Motto

Popis

Nic není tak černé, aby se na to nešlo dívat růžovými brýlemi. Inspirativní životopis známé herečky a spisovatelky o tom, že i když nikdy nevíme, co nám osud přichystal, nepokazíme si radost ze života „Až umřu, kluci,“ říkám svým synům, „chci, abyste věděli, že jsem byla šťastná, protože já dovedla být šťastná za všech okolností.“ Úspěšná herečka a ještě úspěšnější spisovatelka Ivanka Devátá se po letech odhodlala k sepsání autobiografie, které se tak

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2021
Produktové číslo978-80-267-2113-0
Počet stran216
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Literární biografie Nakladatelství Motto