Zdenekchalus
9. ledna 2026
Hodnocení: 100%
Dlouho drží nápoj teplý
Skvělý design
Nepraktické víčko, které nejde zcela zavřít. Je tam otvor na pití, který nejde zavřít, tudíž si musíte dávat pozor, abyste si pití nevylili. Tuším, že se dá ale koupit víčko jinší, ale nejsem si jistý
Celkově super, ani nesmyslně velký, jako klasický stanley cup, zároveň větší než klasický hrnek. Až na nepraktické víčko naprostá spokojenost.
