Hlavní obsah stránky

Stabila 196-2el/60T

  • vodováha Stabila 196-2el/60T
vodováha Stabila 196-2el/60T

Charakteristika : - Vodovahy se sklonom.rem a krytim IP65 odolne dešti a prachu STABILA typ 196-2 electronic IP65 - masivni pravouhly profil z lehkeho kovu s žebrovanim, protinarazove odnimatelne koncovky - 2 frezovane měřici plochy, 1 horizontalni a 2 vertikalni libely - otvor pro uchopeni (krom. delky 40cm) - dodava se včetně ochranneho pouzdra (pouzdro v cen.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku

Popis

Charakteristika : - Vodovahy se sklonom.rem a krytim IP65 odolne dešti a prachu STABILA typ 196-2 electronic IP65 - masivni pravouhly profil z lehkeho kovu s žebrovanim, protinarazove odnimatelne koncovky - 2 frezovane měřici plochy, 1 horizontalni a 2 vertikalni libely - otvor pro uchopeni (krom. delky 40cm) - dodava se včetně ochranneho pouzdra (pouzdro v cen. mimo delku 180cm) - přesnost měřeni libely: v normalni poloze 0,5 mm/m, měřeni v převracene

Parametry

Délka610 mm

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky