Počet rychlostí 12, délka ramínka dlouhé, 300 gPřehazovačka SRAM Eagle 70 T-Type 12 rychlostí je určena pro náročné MTB jezdce, kteří oceňují plynulé a přesné řazení. Tento model přehazovačky je vybaven inovativní technologií T-Type, která zajišťuje ostrou a přesnou odezvu při každé změně převodu.
Přehazovačka SRAM Eagle 70 T-Type 12 rychlostí je určena pro náročné MTB jezdce, kteří oceňují plynulé a přesné řazení. Tento model přehazovačky je vybaven inovativní technologií T-Type, která zajišťuje ostrou a přesnou odezvu při každé změně převodu. Díky robustnímu systému Full Mount se přehazovačka vyznačuje vysokou odolností a dlouhou životností.
Jedním z významných prvků tohoto modelu je dlouhé ramínko, které umožňuje lepší manipulaci s řetězem a udržuje jej stabilní i při jízdě v náročném terénu. Přehazovačka je navíc opatřena integrovaným tlumičem Drag Spring, který minimalizuje nežádoucí pohyby řetězu. Pro optimální kompatibilitu je přehazovačka určena pro jednopřevodníkové (1x) systémy a podporuje kazety s maximálním počtem zubů 52.
Hmotnost přehazovačky činí 415 gramů, což přispívá k celkové optimalizaci váhy kola. Přehazovačka je kompatibilní se systémy s 12 rychlostmi, což poskytuje širokou škálu převodů pro různé podmínky jízdy. Konstrukce přehazovačky je navržena tak, aby usnadnila servisní úkony – zahrnuje vyměnitelné ochranné pláty, vnější články paralelogramu a kompletní klec.
Elegantní černé provedení dodává kolu moderní vzhled a je navrženo tak, aby fungovalo spolehlivě i v náročných podmínkách. Přehazovačka SRAM Eagle 70 T-Type je tak praktickým a odolným řešením pro všechny, kdo hledají přesné a stabilní řazení.