Na řidítka, 7 l, reflexní prvky, vyztužená, kapsa na mobilní telefonŘidítková brašna Sport Arsenal 510E o objemu 7 litrů je vhodná pro elektrokola a nabízí praktické vlastnosti pro různé druhy jízd. Brašna má černou barvu a vyznačuje se rozměry 13 x 24 x 21 cm.
Řidítková brašna Sport Arsenal 510E o objemu 7 litrů je vhodná pro elektrokola a nabízí praktické vlastnosti pro různé druhy jízd. Brašna má černou barvu a vyznačuje se rozměry 13 x 24 x 21 cm. Je vybavena vnitřní polstrovanou vložkou, která umožňuje rozdělení přepravovaného nákladu, což je ideální například pro foto-techniku. Plastová výstuh obvodu brašny zajišťuje stabilní tvar a poskytuje ochranu obsahu při případném pádu.
Dvě vnější postranní kapsy slouží k uskladnění lahve s pitím nebo svačiny, přičemž jedna je síťovaná a druhá látková. Hlavní komora brašny je prostorná a nabízí další oddělenou kapsu ve formátu A5, kterou lze použít na uložení dokladů, map, peněženky nebo průvodce. K dispozici je také čelní kapsa s poutkem na blikačku pro úschovu mobilního telefonu, klíčů nebo jiných drobností.
Brašna je vybavena nastavitelným popruhem pro snadné přenášení na rameni a jejím dalším praktickým prvkem je odnímatelný systém QuickFix, který zaručuje jednoduchou manipulaci při nasazování a sundávání brašny z řídítek elektrokola. Žlutý návlek s reflexním prvkem slouží k ochraně brašny proti znečištění a je vhodný pro použití za vlhka, mlhy nebo mrholení. Upozorňujeme, že návlek není vodotěsný a neochrání proti dešti.
Brašna je vyrobena z materiálu PES s PVC vnitřním zátěrem, což ji činí vodovzdornou, ale ne vodotěsnou. Vnější impregnace brašny přispívá k ochraně proti vlhkosti. Pro údržbu se doporučuje čištění vlhkou houbou nebo kartáčem, zevnitř stačí brašnu vytřít vlhkým hadříkem. Pro dlouhodobou ochranu je vhodné používat impregnační prostředky pro outdoorové materiály.
S hmotností 830 gramů a dalších 160 gramů pro držák QuickFix je tato brašna praktickým doplňkem pro každodenní použití ve městě, do práce nebo pro krátkodobé vyjížďky.