Hlavní obsah stránky

Specialized Rime 1.0 2020 Black 46

  • Specialized Rime 1.0 2020 Black 46
Specialized Rime 1.0 2020 Black 46

Pokud jste na lovu schopného, tuhého a všestranného páru horských cyklistických bot, nehledejte nic jiného než Rime 1.0. Vyznačují se charakteristikami Body Geometry, které najdete ve všech našich botách, plus technologie, jako je X-PEL pro zvládání vlhkosti a potah DWR, který snižuje absorpci vody a zároveň výrazně zlepšuje dobu schnutí.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSpecialized

Popis

Pokud jste na lovu schopného, tuhého a všestranného páru horských cyklistických bot, nehledejte nic jiného než Rime 1.0. Vyznačují se charakteristikami Body Geometry, které najdete ve všech našich botách, plus technologie, jako je X-PEL pro zvládání vlhkosti a potah DWR, který snižuje absorpci vody a zároveň výrazně zlepšuje dobu schnutí. A abychom tento balíček doplnili, zahrnuli jsme podešev SlipNot Rubber, mezipodešev Lollipop a relaxed fit, který vyvažuje pocit z pedálu a pohodlí mimo kolo.

Parametry

Typ tretryMTB
Barvačerná
Produktové číslo61119-7046
Velikost nohy (EU)46
Typ zapínáníšněrování / suchý zip

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Pánské cyklistické tretry Specialized

Všechny pánské cyklistické tretry Specialized