Hlavní obsah stránky

Sony SDXC 64 GB Class 10 UHS-II U3 (SF-64M)

Paměťová karta Sony SDXC 64 GB Class 10 UHS-II U3 (SF-64M)

Pokud hledáte vysokorychlostní paměťovou kartu pro váš digitální fotoaparát nebo kameru, pak tento kousek od společnosti Sony jistě stojí za zvážení. Disponuje totiž vysokými přenosovými rychlostmi, odolným tělem, velkou kapacitou a v neposlední řadě i výborným File Rescue softwarem.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSony

Popis

Pokud hledáte vysokorychlostní paměťovou kartu pro váš digitální fotoaparát nebo kameru, pak tento kousek od společnosti Sony jistě stojí za zvážení. Disponuje totiž vysokými přenosovými rychlostmi, odolným tělem, velkou kapacitou a v neposlední řadě i výborným File Rescue softwarem. Pokud hledáte vysokorychlostní paměťovou kartu pro váš digitální fotoaparát nebo kameru, pak tento kousek od společnosti Sony jistě stojí za zvážení. Disponuje totiž vysokými přenosovými rychlostmi, odolným tělem, velkou kapacitou a v neposlední řadě i výborným File Rescue softwarem.

Parametry

Typ paměťové kartySDXC
SD adaptérne
WiFine
Rychlost při čtení260 MB/s
Kapacita karty64 GB
USB čtečkane
Rychlost při zápisu100 MB/s
Produktové čísloSF-64M

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Paměťové karty Sony

Všechny paměťové karty Sony