Hlavní obsah stránky

Sony CyberShot DSC-RX100 VI

  • digitální kompakt Sony CyberShot DSC-RX100 VI
digitální kompakt Sony CyberShot DSC-RX100 VI

Už šestá generace oblíbeného, výkonného a kapesního fotoaparátu řady RX100. Tentokráte nabízí doposud nejuniverzálnější objektiv s 8,3x optickým zoomem při vysoké, zejména počáteční světelnosti f/2.8-4.5, ověřený 1" snímač s rozlišením 20,1 MPx, 4K video s podporou HDR, usnadňující pozdější zpracování.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSony

Popis

Už šestá generace oblíbeného, výkonného a kapesního fotoaparátu řady RX100. Tentokráte nabízí doposud nejuniverzálnější objektiv s 8,3x optickým zoomem při vysoké, zejména počáteční světelnosti f/2.8-4.5, ověřený 1" snímač s rozlišením 20,1 MPx, 4K video s podporou HDR, usnadňující pozdější zpracování. Sekvenční snímání dosahuje úctyhodných 24 sn./s a to při AF/AE sledování, za zmínku jistě stojí doposud nejrychlejší zaostřování, které proběhne během 0,03 sekundy.

Parametry

Rozlišení snímače20 MPx
Optický zoom8 x
Maximální světelnost objektivu4,5 f/
Velikost snímače1 palec
Minimální světelnost objektivu2,8 f/
Minimální ohnisková vzdálenost24 mm

Články k tématu

TechnologieTOP 10 technických vychytávek na cesty

Aktuální počasí vybízí k nejrůznějším výletům. Ať už se tedy chystáte kamkoliv, určitě byste se měli přesvědčit o tom, že jste řádně připraveni. V tomto článku si proto shrneme TOP 10 gadgetů na…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Digitální kompakty Sony

Všechny digitální kompakty Sony