Hlavní obsah stránky

Sony Alpha A1 tělo

  • bezzrcadlovka Sony Alpha A1 tělo
  • bezzrcadlovka Sony Alpha A1 tělo
  • bezzrcadlovka Sony Alpha A1 tělo
  • bezzrcadlovka Sony Alpha A1 tělo
bezzrcadlovka Sony Alpha A1 tělo

Sony Alpha A1 je Full Frame bezzrcadlovka s výměnnými objektivy s rozlišením 50 Mpx a záznamem 8K nebo při 120 snímcích 4K videa. Dokáže snímat rychlostí až 30 snímků za sekundu, s 15 EV dynamickým rozsahem a automatickým zaostřováním na zvířecí a lidské oči v reálném čase.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSony

Popis

Sony Alpha A1 je Full Frame bezzrcadlovka s výměnnými objektivy s rozlišením 50 Mpx a záznamem 8K nebo při 120 snímcích 4K videa. Dokáže snímat rychlostí až 30 snímků za sekundu, s 15 EV dynamickým rozsahem a automatickým zaostřováním na zvířecí a lidské oči v reálném čase. Může za to nově navržený skládaný BSI snímač Exmor RS CMOS s integrovanou pamětí a procesor BIONZ XR. Sledování a kompozici si můžete užívat přes unikátní elektronický hledáček s úžasnými 9,44 miliony bodů a obnovovací frekvencí až 240 snímků za sekundu.

Parametry

Rozlišení snímače50,1 MPx
Velikost snímačefull frame
Velikost displeje3"
Typ snímacího senzoruCMOS
Citlivost ISO102 400
Napájeníbaterie

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Bezzrcadlovky Sony

Všechny bezzrcadlovky Sony