Hlavní obsah stránky

SNUFF: Utopie - Viktor Pelevin

  • kniha SNUFF: Utopie - Viktor Pelevin
kniha SNUFF: Utopie - Viktor Pelevin

Děj románu Viktora Pelevina SNUFF (2011) se odehrává v postkapitalistickém světe kolem vzájemných vztahu dvou zemí – Urkajiny, kterou obývají „orkové“, a gigantické umělé koule, která se nad ní vznáší, jmenuje se Byzantium (Big Byz) a je osídlena „lidmi“. Urkajina je technologicky zaostalá země, jejíž obyvatelstvo v běžném styku mluví „hornoruštinou“ (i když oficiálním jazykem je hornostředoruština), kdežto Byzantium je technicky vyspělá „demokratura“, v níž se mluví církevní angličtinou, hodně podobnou běžné angličtině.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuDOKOŘÁN

Popis

Děj románu Viktora Pelevina SNUFF (2011) se odehrává v postkapitalistickém světe kolem vzájemných vztahu dvou zemí – Urkajiny, kterou obývají „orkové“, a gigantické umělé koule, která se nad ní vznáší, jmenuje se Byzantium (Big Byz) a je osídlena „lidmi“. Urkajina je technologicky zaostalá země, jejíž obyvatelstvo v běžném styku mluví „hornoruštinou“ (i když oficiálním jazykem je hornostředoruština), kdežto Byzantium je technicky vyspělá „demokratura“, v

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2016
Počet stran412
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Romány, povídky, novely DOKOŘÁN

Všechny romány, povídky, novely DOKOŘÁN