Hlavní obsah stránky

Slečna Marplová a záhady: Povídky - Agatha Christie

  • kniha Slečna Marplová a záhady: Povídky - Agatha Christie
kniha Slečna Marplová a záhady: Povídky - Agatha Christie

Nové ilustrované vydání povídek Agathy Christie tentokrát soustřeďuje kratší příběhy, v nichž vystupuje druhá nejslavnější postava královny detektivek – slečna Jane Marplová, ctihodná stará panna z vesničky St. Mary Mead, proslulá jako „odbornice na mrtvoly“, která se dokonale vyzná ve zločinech a nemilosrdně odhaluje jejich pachatele.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuKalibr

Popis

Nové ilustrované vydání povídek Agathy Christie tentokrát soustřeďuje kratší příběhy, v nichž vystupuje druhá nejslavnější postava královny detektivek – slečna Jane Marplová, ctihodná stará panna z vesničky St. Mary Mead, proslulá jako „odbornice na mrtvoly“, která se dokonale vyzná ve zločinech a nemilosrdně odhaluje jejich pachatele. Zároveň jsou do tohoto souboru zařazeny povídky, kde sice nefiguruje žádný známý detektiv, přesto jsou to mistrné texty plné záhad, napětí, chytrých zápletek a dechberoucích odhalení.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2018
Produktové číslo978-80-7549-995-0
Počet stran760
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Romány, povídky, novely Kalibr

Všechny romány, povídky, novely Kalibr