sammalej
14. března 2026
Hodnocení: 100%
Neměnil bych nikdy za jiný





| 5 | 5x | ||
| 4 | 2x | ||
| 3 | 1x | ||
| 2 | 0x | ||
| 1 | 0x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Neměnil bych nikdy za jiný
Velmi pohodové polohování (zatím tedy zkušenost pouze na sedlové střeše, ne ve volném visu).
Někdy se mi hůře "otevírá". Snad je to jen věc cviku a zvyku.
Dělá co má.
Subjektivně bych řekl, že složitější na ovládání, než třeba ID, nebo RIG.
Funguje a je na něj spoleh.