Hlavní obsah stránky

Simply You Lipoxal Radical

  • Simply You Lipoxal Radical
  • Simply You Lipoxal Radical
Simply You Lipoxal Radical

Lipoxal Radical je účinný doplněk stravy se zvýšeným obsahem zeleného čaje, guaranou a synefrinem pro radikální spalování tuků a snížení hmotnosti. Obsažený extrakt vinné révy navíc napomáhá redukci celulitidy a zlepšuje celkový vzhled pokožky.

Vybrat variantu (2)

Simply You Lipoxal Radical 90 tbl.

2 varianty pro
Simply You Lipoxal Radical

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSimply You

Popis

Lipoxal Radical je účinný doplněk stravy se zvýšeným obsahem zeleného čaje, guaranou a synefrinem pro radikální spalování tuků a snížení hmotnosti. Obsažený extrakt vinné révy navíc napomáhá redukci celulitidy a zlepšuje celkový vzhled pokožky. Radikální účinnost Lipoxalu Radical přináší zvýšená dávka extraktu zeleného čaje a nově obsažený extrakt vinné révy, který podporuje redukci celulitidy a zlepšení celkového vzhledu pokožky.

Klíčové vlastnosti
  • přípravek na hubnutí
  • vysoký obsah zeleného čaje
  • pomáhá spalovat tuky a snižovat hmotnost
  • podporuje redukci celulitidy
  • zlepšuje vzhled pokožky

Doplněk stravy Simply You Lipoxal Radical

Lipoxal Radical obsahuje také konjak, který v žaludku váže vodu a zvětšuje svůj objem, což ve spojení s guaranou napomáhá omezení pocitu hladu. Obsažený zelený čaj navíc omezuje chuť k jídlu a přispívá ke snížení hmotnosti. Účinnost Lipoxalu Radical doplňuje také ženšen, podporující fyzickou výkonnost, výdrž i zachování pocitů energie a vitality a L-karnitin využívaný v oblasti fitness a formování postavy.

Jak užívat

Užívejte 1–2 tablety 3× denně, nejlépe před jídlem v rámci redukční diety. Tablety spolkněte vcelku a zapijte dostatečným množstvím vody (1–2 sklenice). Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Extrakt guarany obsahuje kofein. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte večer před spaním. Ukládat mimo dosah dětí.

Složení přípravku ve dvou tabletách

Konjac glucomannan 1000 mg, zelený čaj extrakt (80 % EGCG) 200 mg, guarana extrakt (10 % kofeinu) 60 mg, korejský ženšen extrakt 30 mg, L-Carnitin tartát 170 mg, olivové listí extrakt 40 mg, synefrin (96 %) 4 mg.

Upozornění

Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nemá léčivé účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Čtěte pozorně informace na etiketě nebo v příbalovém letáku.

Parametry

Typ přípravkutablety
Počet tablet90

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Přípravky na hubnutí Simply You